| jtest a întrebat:

Mi-am cumparat un cartus de imprimanta Lexmark 28A original (100% reincarcabil), l-am reincarcat si nu reusesc nici cum sa il resetez. Adica indicatorul de cerneala imi spune ca e gol cartusul si nu imi da voie sa mai printez. Help me! happy

1 răspuns:
| Enzo2011 a răspuns:

Probabil nu ai urmat toti pasii in momentul in care ai schimbat cerneala sau alta varianta ar fi aceea de a scoate din priza pentru cateva secunde imprimanta adica sa nu mai faca legatura cu calculatorul si dupa asta sa incerci din nou