| facaletul a întrebat:

Am si eu o problema cu internetul. Deci, mi-am luat wireless pentru a ma putea conecta la internet si de pe laptop. Si acum mi-am bagat o alta oferta de la UPC pentru internet cu viteza mai mare! Si calculatorul era conectat direct la router si nu la modem. Si am observat ca dupa ce am luat aceasta oferta aveam viteza mai mica decat atunci. Si am sunat la ei si mi-au zis sa il conectez direct la modem. Si cand fac asta pe calculator imi arata ca nu este nici o conexiune. De ce? Cand conectez Laptopul direct la internet imi merge? ma poate ajuta cineva va rog? Si scuze daca am postat la categoria gresite!

3 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

E o problema cu internetul. reteaua e prea incarcata! Funda!

| facaletul explică (pentru PisicutzaCenusie):

Din pacate gresesti in ceea ce spui. Daca nu stii nu te baga happy

| PisicutzaCenusie a răspuns (pentru facaletul):

Eu incerc sa spun ce cred eu sa ajut, mai mult, daca esti atat de destept ca nimeni nu iti poate raspunde la intrebari, nu le mai PUNE!