| Sirjohnatan a întrebat:

Salutare, Am si eu o problema din pacate nu am semnal la telefonul mobil nici familia mea mama, tata si sora mea. Azi 21.12.2011 la ora 00.14 min am pierdut semnalul la telefon. nu reusesc sa dau nici un apel sau sa verific creditul. Intrebarea mea este Voua va merge reteaua Vodafone in acest moment? sau Website-ul Vodafone? am incercat sa intru pe website-ul vodafone si nu a mers imi spune nu se poate conecta la website. astept un mesaj daca se poate multumesc.

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Site-ul merge.scote cartela din tel si pune-o iar sau reporneste telefonul

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Un motiv bun să schimbi operatorullaughing
Pe site reuşesc să intru fără nici o problemă, cartelă n-am ca să-ţi zic de semnal.
Take care

| AlexandruMaxim a răspuns:

E semnalul de alarmă către Apocalipsa din 21.12. 2012 laughing

| punisher00 a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers (nici site nici semnal) la aceeasi ora (Bucuresti)