| anonim_4396 a întrebat:

am şi eu o problemă! eu şi colegii mei organizăm balul îndrăgostiţilor şi vrem să facem un moment comic... daţi-mi ceva idei! cea mai bună are fundă.:-)

2 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Poi uite, am o idee! Daca sunteti perechi, face o "etapa" care se va numi scrisoarea indragostitului. Acolo vei putea sa dai baiatului o lista cu niste cuvinte, si cu acele cuvinte sa realizeze o scrisoare iubitei happy. Sau, lemon twist. sa pui intr-o parte un bol gol, si unul plin cu lamai. Fiecare pereche va sta intr-o parte (unul in partea cu bolul gol si celalalt langa bolul cu lamai). trebuie sa dea rondele unul celuilalt fara maine (cu gura)smug. Sper ca te-am ajutat. Si distractie la maxim. MAXIM am spus!:*laughing

| grgdlk a răspuns:

Caute pe youtube jackass sa vezi acolo momente comicewinking