| Dragon01 a întrebat:

Am si eu o problema.Tocmai ce mi-am instalat windows-ul si atunci cand intru pe youtube si pornesc un clip el se incarca dar se blocheaza dupa cateva secundemai precis se opreste si nu mai continua nici daca dau play.Recompensez!

3 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Salve!
E de la coxiunea la net. Fa-ti un update la Net Framework. Cauta la sectiunea update for your computer si cu siguranta il gasesti acolo si ii dai install.

| Dragon01 explică:

Problema este ca atunci cand folosesc Internet Explorer ele imi merg, dar atunci cand intru cu Google Chrome merge maxim 15 secunde si se blocheaza