| Adr1aNNN7 a întrebat:

Cum pot sa fac cea mai tare petrecere de ziua mea? Am 14 ani,o sa fac 15, petrecerea o sa fie acasa iar singurul lucru care il stiu este ca o sa facem gratarlaughing.Vor fii in jur de 10 invitati + parintii acasa.Ce sa fac ca sa am o petrecere super, sa se simta invitaii bine?

4 răspunsuri:
| Marshal2118 a răspuns:

Te-as ajuta dar sti cumva ce le place mai mult vorbesc asa la mai multi sau ce va place voua sa faceti? spune-mi si te ajut cu placere

| VampiritzaAscunsa a răspuns:

Poti sa faci asa:
-film de groaza(cu popcorn daca ai)
-dans
-karaoke (nu neaparat cu microfon)
-adevar sau provocare

P.S poti sa le pui in ce ordine vrei!

| TheGalusca a răspuns:

O piscina? Eu zic ca v-ati distra pe cinste laughing

| TheGalusca a răspuns:

O piscina? Eu zic ca v-ati distra pe cinste laughing)