| anonim_4396 a întrebat:

Trebuia sa facem revelionu la prietenul meu acasa, ne stranseseram cativa, acum o fata imi spune ca nu o mai lasa parintii ei sa faca revelionu cu noi asta insemna ca nu vine nici prietenul ei si nici vara ei cu iubitul ei.
Am o gramada de nervi ne, au incurcat de tot, ei erau sa zic baza pentru ca suntem prieteni buni cu ei, cu ceilalti invitati nu prea avem tangente.
Nu stiu ce sa fac, acum suntem prea putini, deja mi s, a luat cheful de petrecere,
Nu stiu cum sa rezolv ce sa facem,

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Incearca sa fii tu si sa nu te stresezi prea tare, uneori exista riscul sa marim importanta lucrurilor pentru ca mai putea exista si varianta sa vina dar sa nu se simta bine si totodata iarasi ar fi fost mai rau ca v-ar fi stricat starea la toti. Cautati sa va simtiti bine si totodata sa va intelegeti, de revelion se bea se distreaza lumea indiferent cati sunt happy