| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Cum te poti conecta la net cu ajutorul unei tablete?(Tableta Goclever TAB R93 )

Iti trebuie contract cu o firma de net?[sau cum?]

FUNDOI!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu wi-fi. Daca ai un router.

| emmyl a răspuns:

Tabeta ta nu are 3G, deci te poți conecta doar prin wireless(WI-FI). Trebuie să activezi WI-FI, trebuie să cauți o rețea la care să te conectezi. Poate fi a unui vecin, a școlii, a supermarketului etc. Dar poate fi și rețeaua din casă la tine dacă ai internet. Aceasta o creezi cu ajutorul uni Router wireless (120 - 500 lei).
Succes!

| Gabryel98 a răspuns (pentru emmyl):

Da-mi id-ul tau de mess te rog ca sa putem vb mai detaliathappy