| mitzabal a întrebat:

Salutare. O problema banala cu un calculator, a fost oprit normal si a 2 a zi mort, nu mai avea curent deloc. Am schimbat sursa de alimentare, am incercat cu alt cablu de alimentare si nimic, ce alta cauza ar mai putea fi?

Răspuns Câştigător
| angelo200 a răspuns:

Cred ca ai probleme cu butonul power acela de la care pornesti tu calculatorul

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Cheama " doctorul "

| 0PopaPorno a răspuns:

1. S`a ars. Ciudat, dar poate e asta. ( la reparat cu el )
2. Verifica butonul de power de la spatele unitatii. Poate e pe off, da`l pe on.winking

| cKle1n a răspuns:

Cel mai probabil sa se fi ars. Verifica placile

| stefan9516 a răspuns:

Vezi ca la spatele calculatirului, sus, in dreptul sursei este un butonas. Vezi daca nu este oprit de acolo. Daca nu inseamna ca a fost un sic si ti s-a **** placa de baza. Asa am patit eu :d

| stefan9516 a răspuns:

Pardon, un soc nu un sic :d