| Ekrem2022 a întrebat:

Salutare, pe data de 29/12/2021 la ora 2-3 am fost deconectat de la contul de Facebook, si nu am putut intra... deoarece mi-a fost schimbata parola fara sa stiu. Am cautat pe Google Facebook
Assistent dar nu am putut gasi nici cum sa iau legatura cu ei... nu mai am nici acces la email sa pot reseta parola. Astazi in speranta ca isi va reveni de la sine si e doar o eroare am primit un mesaj cand am vrut sa bag emailul si parola " Your password was changed from either this computer, or another computer on the same network that you are currently on, on Wednesday " Stiu ce scrie dar nu stiu cum sa rezolv, care ma poate ajuta, va rog frumos! Tin sa mentionez ca nu am mai patit asa ceva pana acum.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai poti rezolva nimic adio cont.

| Mirel4412 a răspuns:

Ai dat parola cuiva sau ti-a fost spart email-ul, daca nu ai bagat si alte sisteme de siguranta cum ar fi nr de telefon, i-ati adio de la cont.

| Ekrem2022 explică (pentru Mirel4412):

Am si numar si email la cont si nu pot sa le mai dau retrimitere cod sa pot schimba parola.