| pagardel a întrebat:

Salutare stie careva daca sunt procesoare dual core pentru blaca de baza pe ram ddr 1 mai exact am soket 939 e un calculator mai veci de prin 2005 si daca sunt imi puteti da un lin ceva cu unele mai puternice care ar merge pe placa mea de baza

3 răspunsuri:
| king4aday a răspuns:

Salut! Asta e singurul pe care l-am gasit cu o cautare rapida. Din cate stiu, AMD 4400+ e cel mai permormant facut pentru socketuri 939. http://www.dcsh.ro/......t/939.html

| pagardel explică (pentru king4aday):

Mersi da nu-i asta eu am a la 2.2 ghz m-ar interesa ceva mai bun si daca este dual core cum am spus is mai sus o seara buna big hug

| pagardel explică:

Link scuze