| Bechertino a întrebat:

Salutare, sunt nou printre voi, mi-am facut cont acum cateva minute pentru ca m-am gandit ca voi ma puteti ajuta. Am un volan Serioux SRXW-02V LightRacer, il bag in laptop, descarc driverele dupa google si cand dau sa le instalez, poc, eroare : "Please make sure that you have installed the DirectX 7.0 or above before installing the driver". Si eu am DirectX 11, ce pot face sa-mi pot instala volanul? Multumesc anticipat pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| Athem a răspuns:

Pai, fa cum zice el! Scoate DirectX 7.0! Eu cred ca asta e solutzia.

| Bechertino explică (pentru Athem):

Cum sa "scot" DirectX 7? Sa-l instalez? Daca la asta te referi, am incercat si nu merge pentru ca am DirectX 11 de la Windows 7 si nu poti instala peste 11 o versiune mai mica sad. Am intrebat o gramada de persoane de treaba asta si degeaba, nu m-au putut ajuta. straight face