| anonim_4396 a întrebat:

Am admin pe o pagina de facebook si as dori sa stiu cand postez ceva... poze, bancuri cum pun deasupra numele paginei scris cu albastru ca si ceilalti ce vad postarea prin share sa dea like paginii. FUNDA happy

2 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Tu cand postezi ceva, apare cu numele tau, nu cu al paginii? Sau te referi cum sa distribui mai departe?

| Jipa95 a răspuns:

As vrea sa stiu cu scriu sus acolo, pe langa numele meu Vlad scris asa cu albastru like la --> TPU de ex.