| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am facut o pagina pe facebook si as dori sa stiu cine ar putea sa ma ajute cu multe like. Oricine ma ajuta primeste admin pe pagina cu conditia sa puna poze cu un banner pe fiecare poza cu denumirea paginei si bancuri in cronologie! Cine e de acord si doreste sa lase comentariu.

5 răspunsuri:
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Casa iti creasca nr. de like'uri trebuie sa te intelegi cu alte pagini sa va faceti publicitate recproca. Incearca sa iti atragi fanii cu poze, ststusuri, bancuri etc.batting eyelashes

| emiliaalexandra a răspuns:

Incearca cu poze haioase,bancuri, poante, clipuri, piese, videouri fany...etc

| RareşTPUro a răspuns (pentru emiliaalexandra):

Eu ma refer ca voi sa fiti de acord sa ma ajutati si aveti bonus Admin pe pagina!

| emiliaalexandra a răspuns:

Imi pare rau dar nu am facebook...

| emiliaalexandra a răspuns:

Http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=15836fa-ti o rubrica cu parodieri de horoscop cum ar fi acesta