| JohnnyDepp a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare.Am un sistem 5.1 Genius,iar placa de sunet este VIA High Definition Audio, nu am Realtek si sunt in criza de timp, nu am cand sa cumpar.Nu imi merg toate boxele, imi merg 4, iar una si subwoofer-ul nu merg...Am setat 5.1, in winamp am facut setarile,am setat Speaker Fill,altceva ce mai este de facut? Mufele sunt puse corect, subwoofer-ul sau aceea boxa nu sunt arse, merg daca schimb putin mufele.

2 răspunsuri:
| JohnnyDepp explică:

Pai si subwoofer-ul? De ce nu functioneaza? Pot instala driver realtek daca nu am placa?

| Sute55 a răspuns:

Nu stiu prea multe, dar cred ca acea boxa fuinctioneaza doar in anumite cazuri.