| SebbyHere a întrebat:

Am o problema la Youtube, in ultima vreme, la videoclipuri, a inceput sa imi dea maxim sa vad in 720p, puteam sa vad si mai mult de 1080p, adica ma refer ca nu imi mai arata acolo de unde selectez calitatea, nu imi mai arata 1080p, ce pot face?

2 răspunsuri:
| alexacarmina a răspuns:

Nu toate videoclipurile de pe youtube au calitatea hd deci nu ai cum sa ii dai o calitate mai mare daca ea nu exista.

| SebbyHere explică (pentru alexacarmina):

Da, dar nu imi arata la alea care sunt Full HD, imi arata doar 720p