| Poe a întrebat:

Am si eu o problema cu Windowsu, am Windows 7 si in Windows normal imi merge super greu, dar acum stau in Safe Mode cu net, am incercat sa reinstalez windowsu dar nu mergea cand am bagat CD ( Windows XP ) dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Ai instalat vreun program care iti "mananca" procesorul, in safemode nu se deschid decat programele strict necesare pentru a rula windowsu. Intra in control panel / programs si dezinstaleaza programele pe care nu le cunosti (posibil sa fi instalat 2 antivirusi)

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza din nou Win 7!

| TonyStarkk a răspuns:

Incearca sa instalezi un windows 7 home premium, de pe flash! formateaza ambele partitii de HDD.succes