| Naaughty a întrebat:

Ca tot ma descurc bine sa cant la chitara si ca am multi prieteni talentati ca si mine la diferite instrumente muzicale, m-am hotarat sa imi fac o formatie muzicala. o trupa. Numai ca nu prea stiu de unde sa incep.
Imi puteti spune care sunt cerintele unei trupe de succes? Si cand zic "trupa de succes" ma refer sa ajungem sa cantam la concerte, majorate, aniversari si sa avem chiar fani.
Iar dupa ce o intemeiez cum ajung sa cant la concerte, concursuri, etc?

1 răspuns:
| FartsMaker a răspuns:

1nume tare 2cantece de orge gen bluz, rovk, pop3tr sa fi intr-un oras cunoscut