| Naaughty a întrebat:

Ca tot ma descurc bine sa cant la chitara si ca am multi prieteni talentati ca si mine la diferite instrumente muzicale, m-am hotarat sa imi fac o formatie muzicala. o trupa. Numai ca nu prea stiu de unde sa incep.
-
Imi puteti spune care sunt cerintele unei trupe de succes? Si cand zic "trupa de succes" ma refer sa ajungem sa cantam la concerte, majorate, aniversari si sa avem chiar fani.
-
Iar dupa ce o intemeiez cum ajung sa cant la concerte, concursuri, >>etc?

1 răspuns:
| xxKaMyYxx a răspuns:

Pai.mai intai.ar trebui sa compuneti un cantec.iar apoi cea mai sigura cale este sal puneti pe YouTube.asa var vedea toata lumea.si normal ca pe acest site se uita multi produkatoryy. daca sunteti chiar o trupa talentata. poate o sa reusiti:X