| alexutzunice a întrebat:

De exemplu cand vreau sa downloadez ceva imi apare o porcarie gen: ale una dintre urmatoarele chesti pentru a putea downloada si imi apar : castiha iphone 5, test de inteligenta si alte si fac alea si tot nu pot downloada ce pot face ca sa nu imi mai apara?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De acele reclame nu ai cum sa scapi din pacate.

| cookie01 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, probabil vrei sa iei ceva parola pentru o arhiva sau nu stiu ce. E fake, pentru ce iti trebuie tie nici nu exista macar, de aia probabil pun alea, sa isi faca trafic si eventual sa castige si bani, ca la unele dintre ele iti cere sa trimiti sms parca

| alexutzunice explică (pentru cookie01):

Vreau sa imi iau un update la un program.

Răspuns utilizator avertizat