| GeorgeRzv a întrebat:

Salutare TPU

Pentru admitere la scoala de politie la subofiteri la Campina la probele sportive m-ar interesa daca ma pot pregati si singur si ce anume trebuie sa fac pentru a face si lucrul asta?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te poti pregati singur facandu-le si cronometrandu-te. Ce sa faci? Trebuie doar sa repeti fiecare proba in fiecare zi de cate ori poti pana obtii un timp bun sau foarte bun sau pana arunci greutatea la distanta minima, macar.
Instaleaza Adobe Reader si citeste pe aici: http://www.scoalapolitie.ro/ADMITERE/probe.htm