| DenimM a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un Samsung Galaxy S3 si vreau sa-l cumpar de pe eMAG(online) ca e 1. 200lei( mi se pare ok), si azi ma plimbam prin oras si am intrat de curiozitate in germanos sa ma uita la un S3 si am vazut ca, costa 1. 999lei (mi se pare exagerat de mult spre deosebire de pe eMAG.
Am corbit cu un prieten azi si mi-a spus ca una e sa-l iei din magazin si alta e sa dau comanda de pe net ( cum ar veni ca nu e bun telefonul ca cel din magazin)
Acum sunt confuz, nu stiu ce sa fac!

5 răspunsuri:
| Rares5 a răspuns:

E bun, stai linistit, ti-l aduce acasa si in 30 de zile in caz de ceva poti sa-l returezi si din cate stiu daca se strica vin cei de la eMAG si ti-l ridica numa daca il scapi nu are rost sa-i mai chemi dar la un frigider, laptop etc. Poti incerca si pcgarage sau evomag, la eMAG transportu nu costa, la pcgarage e 12 lei parca si la evomag nu stiu daca costa sau nu si chesta cu 30 de zile nu cred ca e valabila ca la eMAG

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Eu zic sa te duci la eMAG.e super, fratele meu tot si-a luat S3 de pe eMAG si e super bun.cel mai bine din magazin, iti spun sigur

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Sau online de pe emag..tot una

| Nutzuu a răspuns:

Vrei Samsung Galaxy S3? De ce?
Mai bine cumpără-ți un Samsung Galaxy Express 2! E mai frumos!
Rămâne la alegerea ta!

| Rares5 a răspuns (pentru Nutzuu):

Mai bine s3, are ecran Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 720 x 1280 pixels, 4.8 inches (~306 ppi pixel density) iar recomandarea ta are TFT capacitive touchscreen, 16M colors
Size 540 x 960 pixels, 4.5 inches (~245 ppi pixel density), daca o luam asa mai bine s4