| SkyDream a întrebat:

Salutare tuturor, sunt noua pe aici asa ca nu inteleg ce inseamna "'Funda"'?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda inseamna raspuns castigator, adica o acorzi cui crezi ca ti-a raspuns cel mai corect.
Funda?laughing

4 răspunsuri:
| ğözde a răspuns:

Funda thinking paii cand dai cuiva : funda "" ii multumesti cumva prin aceasta chestie big grin ii multumesti ca te-a ajutat si ca a dat un raspuns care te-a ajutat la ceva :p

| AndreiGrigore a răspuns:

Iti explic eu. Uite vezi raspunsul meu, ok? in dreapta scrie undeva declara raspuns castigator.Declara raspuns castigator e funda, adica ce raspuns ti s-a parut cel mai bun dai,, declara raspuns castigator.Aia e funda.Deci, imi dai si mie o fundita, te rog, nu te costa nimicbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiGrigore):

Prea tarziuwinking

| SkyDream explică:

Mii clar, mersi la toti