| Cristea_Andrei_1999 a întrebat:

Salz.Am un modem de la digi de asta dat moca care a crapat si as vrea sa stiu de unde pot face rost sau cumpara un modem dar fara card d-ala sim si eventual cu o banda de net mai marebig grin

4 răspunsuri:
| gioglovanandrei a răspuns:

Modemurile digi se pot lua de la operatorii tai.Dar daca l-ai stricat pe acela va trebui sa-l platesti, costa cam 250lei(doua milioane jumate).Nu poti avea o viteza mai mare la modem. Daca vrei viteza trage-ti cablu.

| Cristea_Andrei_1999 explică (pentru gioglovanandrei):

Ok dar gasesc fara cardul acela sim?

| gioglovanandrei a răspuns (pentru Cristea_Andrei_1999):

Nu toate au.

| gioglovanandrei a răspuns (pentru Cristea_Andrei_1999):

Toate au sim.