| Alișa00000000000 a întrebat:

Salz TPUhappy...am si eu o simpla intrebarebig grin, deci ieri la examenul de romana am avut 2 profesoare prea de treaba care ne.au asistat... vreau sa stiu daca si la cel de matematica ne asista tot aceias profesorihappy.[funda]

Răspuns Câştigător
| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Nuhappy, nu o sa te mai supravegheze aceeasi profesori...si eu am dat examen si la romana am avut unii si la mate altii:*
Baftaa:* si succes la examenhappy

3 răspunsuri:
| Darion a răspuns:

Nu, nu pot asista aceiasi profesori.

| Zoet a răspuns:

Nu! Altii. Daca vor profesoarele alea pot sa nu mai vina la supravegheat. Nu sunt obligate. Pentru 20 de lei...

| ToxicDump a răspuns:

Nu... o sa fie alti profesori. As vrea si eu sa ma ajute si pe mine profesori!