| al3xXMEN a întrebat:

Sau afisat rezultatele la examene. Daca da lasati-mi un site unde pot sa le vad

Răspuns Câştigător
| patricia1399 a răspuns:

Pe net nu cred ca se pot vedea... la scoala ar trebui sa fie, cel putin la mine asa e

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Vezi rezultatele de la Evaluarea Nationala 2013 aici:
http://stirileprotv.ro/......udete.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe site-ul Inspectoratului Scolar Judetean din judetul tau.

| FataAmintirilor a răspuns:

Nu se afiseaza azi pe net! mergi la scoala unde ai dat examenul si acolo v-or fi afisate de la ora 16; 00. Vor fi afiste pe net in 3 iulie. Rezultatele finale dupa contestatii

| PhoenixShadow a răspuns:

Daca scrii "s-au" impreuna inseamna ca nu ai luat o nota prea mare la examen.