| Nuvr a întrebat:

Vreau sa știu daca cel.ro este o firma serioasă. Adica daca produsul respectiv vine cu defecte sa poti returna. Dar nu numai asta si altele. Mai exact totu despre cel.ro, seriosi/neseriosi.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt seriosi, mi-am luat acu 2-3 ani un telefon de la ei, impecabil, nicio problema, comanda cu incredere.

| Deliiiia a răspuns:

Eu mi-am luat laptopul cu 19 milioane de la ei, a venit a doua zi, curierul a fost dragut si m-a lasat sa-l deschid la primire. Il am din mai si n-are niciun defect. Produsele vin insotite de garantie si se pot returna intr-un anumit numar de zile fara sa precizezi motivul(parca 14 zile). Eu sunt multumita de serviciile lor. O prietena si-a luat de asemenea telefonul de la ei si nu are nicio problema cu el.

| RainbowD a răspuns:

Acuma, parerile sunt impartite. Eu cel putin am auzit de la alte persoane ca sunt destul de neseriosi, dar nu stiu cat este de adevarat. Asa ca, cred ca este cum spun majoritatea "o firma serioasa" laughing

| Scalax a răspuns:

De poate returna oricand, sunt seriosi tipii eu am comandat un telefon si mi-a sosit in 2 zile in zona de Nord Vest a tarii. Eu il recomand cu caldura happy. Sper ca te-am ajutat.

| Alice85 a răspuns:

In cazul meu, au fost seriosi. Am primit mereu ce am comandat, fara defecte, intr-un timp scurt, 1 max 2 zile.