| SionAlex1997 a întrebat:

Scuzati-ma de deranj, dar am o mica problema cu internetul. Acum vreo 2 saptamani mi se stingea ultimul beculet, din cele 4 existente (pe care scria Internet) si tot deconectam si reconectam cablul. pana cand, acum cateva zile nu mi-a mers desi avea beculetul aprins, am dat dezactivare la conexiunea respectiva si acum nu imi mai face legatura ca ea, desi sunt aprinse toate beculetele, am windows 7 si am intrat peste tot, n-am gasit niciun raspuns, sper ca ma puteti ajuta, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alyball a răspuns:

Singura varianta si cea mai buna.este sa contactezi furnizorul de internet pe care il ai. sper sa il faci bafta