| Antonia90 a întrebat:

Se mai dau acele teze pentru elevii din clasa a-8-a in care trebuia sa alegi dintre istorie/geografie?

11 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Da. happy Dar dacă pe primul semestru alegi să zicem geografie, atunci în al doilea trebuie să dai tot la geografie.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da.am dat la geogralove struck

| Aleeeeeeee a răspuns:

Da o sa dam la alegere istorie sau geografie. O sa fie o teza normala ca si cea la romana si la matematica.

| BughY a răspuns:

DA

fundita

| AlerimxD a răspuns:

Da, eu aşa am auzit că dăm şi cred că aleg geografia.
Xoxo.

| Madalin01 a răspuns:

Din pacate se dau.Eu o sa aleg istorie cred big grin Si eu sunt in clasa a-8-. da sucess!

| MariaMonica a răspuns:

In cls a 8-a vei da teze normale la clasa Romana, Mate si la alegere Geografie sau Istorie in fiecare semestru, iar in semestrul doi, pe langa tezele normale vei da Examen la Romana si Mate :*. (fundita? love struck)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar daca p primul semestru dai l una dintre ele p al doilea trebuie s dai l aceeasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe primul semetru alegi o materie de exemplu geografie iar pe al doilea tot pe geografie mergi. Pe langa astea se mai dau teze si Romana si Matematica dar in plus pe semtrul al doilea dam si un examen national la Romana si Matematica care s-ar putea sa nu fie asa de usor cum se zvoneste peste tot. Eu unu dau la geografie Incearca daca vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off cours!