| anonim_4396 a întrebat:

Se mai poate trimite sms cu numar ascuns de pe Orange? ca stiu ca mai demult se putea cu #RI* dar acum nu mai merge.....mai e vreo metoda?

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti sa folosesti functia de restrictie a identitatii doar pentru efectuarea apelurilor nu si pentru expedierea mesajelor scrise.
O zi buna,
Orange Helpers

| kissyou a răspuns:

Nu mai poti sa trimiti mesaj cu numar ascuns, cei de la Orange au desfiintat functia.Sa suni cu numar ascuns poti(#31#),dar sa trimiti mesaj cu numar ascuns nu mai poti.:*

| Smekerutzul a răspuns:

Spune ce telefon ai si poate te ajut

| Larisuk128 a răspuns:

#31#

| juky12 a răspuns:

#X* sau *X#(nu mai stiu exact) da scrii asta inainte de a scrie mesajul (unde scrieai si aia cu *RI#)bafta.