| SmartLie a întrebat:

Se poate sterge o adresa de messenger sau de facebook?

Daun funda! >>::

Răspuns Câştigător
| NuTeCred a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate sterge o adresa de messenger. Dar una de facebook da. Dai la setarile contului, apoi dai pe Securitate si iti apare acolo jos scris cu albastru Dezactiveaza contul. Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Se pot sterge dupa ce butonezi setarile!

| هوراس a răspuns:

La messenger nu se poate sterge... dar la facebook da big grin dai acolo in dreapta sus la ceva cheita -> setari confidentiale -> si mai departe nu mai stiu dar sper sa descoperi tuwinking :*

| Mozurov a răspuns:

De messenger nu (se sterge automat din baza de date daca nu ma insel dupa ceva timp de neutilizare a ei).De facebook da, se poate sterge sau doar dezactiva.

| SmartLie explică (pentru Mozurov):

Cum se poate dezactiva?

| Mozurov a răspuns (pentru SmartLie):

Intri pe facebook.In dreapta sus unde scrie acasa, vezi ca este o rotita.Da-i click pe ea si alegi Setarile contului.In stanga vezi ca va fi o sectiune numita Securitate.Da-i click pe ea si alegi dezactivare cont.
Asta e tot.