| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Si repet intrebarea pentru a 3 oara.Cum se numeste procesul in care iti colorezi tot globul ocular si partea aia alba.nu mai ziceti cataracta, conjuctivita etcrolling on the floorDoamne Isuse nu ma refer la boli am spus un proces asa cum iti pui si silicoane(un moft)...iti coloreaza tot ochiul absolut tot si il faci ce culoare vrei tu

4 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Nu exista nici un proces, daca vrei alta culoare la ochi(nu ma refer la partea alba al ochiului), iti poti pune lentile de contact, de ce, culoare vrei tu.Bafta! Funda? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesul se numeste " o directa in ochi, ca pe Tirgu Ocna "! ( adolf )

| Diana06 a răspuns:

Lentile de contact... funda?

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Intreaba prietenii mai bine aia mai destepti rolling on the floor