| anonim_4396 a întrebat:

Sll! Cat dureaza as vine in Colet prin posta? In on mi-a trim is joi 16 octombrie si acum dupa o saptamana nu a venit! CE she intampla?! FUNDA

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dureaza 3-4 zile in tara.

| dannyel94 a răspuns:

3 zile dureaza dar du-te la posta cu buletinul si vezi daca au pchetul tau, sau poate nu a mai trimis pachetul.

| petrachiionut a răspuns:

Du-te cu buletinul la posta si intreaba acolo ce s-a intamplat cu coletul, poate este deja in oficiul postal si ei nu ti-au trimis aviz ca se mai intampla happy