| babybu a întrebat:

Slt! am luat o cartela cosmote reincarcabila si cand dat dat sa "racai" ca sa zic asa am dat si cu mana uda si mi s-au sters din nr si acum nu mai pot folosi codul de reincarcare.stie cineva cum as putea sa aflu codul acela? help me pls

8 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Slabe sanse sa mai poti folosi codul
daca suni la ei iti pot spune ca ai gasit-o pe strada si nu iti dau codul ca toti am face asa... sunt cam bani dati pe fereastra

Răspuns utilizator avertizat
| alecx4music a răspuns:

Poti sa faci serii de combinatii pana iti blocheaza numarul. Bafta si la cat mai multe incercari.

| babybu explică (pentru alecx4music):

Pb e ca la mai mult de 3 incercari pe zi numai imi permite. oricum mersi mult la toti

| Anonima009 a răspuns:

Poti suna la serviciul de clienti, dar nu sunt sigura daca o sa til dea.Depinde de unde ai cumparat cartela, daca ti-a dat bon de cumparare, poti suna si e posibil (cu bonul de cumparare ) sa til dea.Dar sincer sa fiu slabe sanse.

| fata2011 a răspuns:

Cumperi alta si sa nu mai luati cartele razuabile luati sub forma de bon!

| babybu explică (pentru fata2011):

Asta ar fi cel mai bine. oricum cei dela relatii cu clientii mi-au zis sa merg la un centru cosmote sa completez un formular si ei imi vor trimite codul din baza lor de date...