| Walhalla a întrebat:

Spuneti-mi o dieta echilibrata prin care pot slabi, dar nu ca dieta Nicoleta Luciu pentru ca nu pot sa mananc toata ziua numai supe si compot. Ceva asa..sa fiu si satul, sa si slabesc.

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Reteta cea mai buna pentrun slabit si pentru mentinerea unui tonus pozitiv, fara sa suferi si fara sa te infometezi : mananca de doua ori mai putin decat pana acum si fa miscare de doua ori mai mult decat ai facut pana acum. Sanatate maxima iti doresc!

| Betty a răspuns:

Sa-ti mai spun de sport? Probabil stii deja laughing Miscare in fiecare zi (pe cat posibil)! love struck Cat despre alimentatie, spre exemplu eu am eliminat painea aproape in totalitate, trebuie sa eviti cati poti prajelile daca nu pentru silueta macar pentru sanatate! Combina mancarea in mod sanatos adica nu manca de exemplu carne cu branza si cu paine laughing mananca doar carne sau doar branza combinate cu o salata, cu legume love struck trebuie sa eviti cat poti dulciurile si sa le inlocuiesti cu fructe, eu marturisesc ca nu pot chiar tot timpul laughing dar incerc din rasputeri sa nu fac excese, daca iti interzici sa mananci ceva mai mare va fi pofta, crede-ma am incercat laughing
Mai nou am descoperit ceaiul verde cica e foarte bun pentru sanatate si ajuta si la slabit putin love struck asa ca eu am inlocuit cu el cafeaua, astfel am impuscat doi iepuri laughing de mult imi doream sa renunt cumva la cafea si am gasit inlocuitorul perfect love struck s-ar putea sa ti se para amar dar cu putina lamaie se rezolva love struck o alta idee ar fi sa bei multe licide si prin lichide ma refer la apa si ceaiuri nu sucuri din comert laughing care ar trebui eliminate in totalitate dupa parerea mea.

Consider ca nu trebuie sa tii neaparat o dieta stricta, ci doar sa-ti imbunatatesti stilul de viata, un lucru bun pentru intreg corpul tau pentru ca te ajuta nu numai pe exterior ci si in interior love struck

Multa bafta si rabdare iti doresc kiss