| Samsisamso a întrebat:

Cum pot slabi fara o dieta echilibrata si fara sa ma infometez?

Răspuns Câştigător
| iixStrumfii a răspuns:

Paii..ca sa slabesti incearca sa mananci in fiecare zi la fel, dar si mancare dietetica! Uite aici cam ce ai putea manca dimineata, la pranz si seara :

Dimineata;

1 Iaurt din ala de la danone cu 0 % grasime si un mar happy

La pranz :

O supita de galusti sau o ciorba cu multe legume si la felul doi poti manca o salata bulgareasca ( poti cauta pe net ce iti trebuie )

Seara :

Peste in ulei de masline ( Cauta pe net reteta, este foarte dietetica! )

In acelasi timp, incearca sa faci sport dimineata inainte sa mananci iar dupa-amiaza daca ai caine sa iesi la jogging cu el, daca nu ai iesi singura tongue

Sper ca ti-am fost de ajutor!

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Uite o dieta pe care o sa o incep de luni, si care promite rezultate extraordinare si nu stiu de ce dar chiar cred ca va functiona.

https://www.google.ro/......https?/url

Citeste toti pasii, fa si sport si cred ca vei reusii sa slabesti kg bune.

| Tweetymrrr a răspuns:

Mult sport. Ieşi să te plimbi, să alergi, sari coarda, dansezi, etc. De asemenea, axează'te pe micul dejun, atunci poţi mânca cel mai consistent. În rest încerci să mănânci fructe, salate, peşte.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am raspuns de mai multe ori la intrebari asemanatoare, iar raspunsul meu(si nu numai)il gasesti aici: http://www.tpu.ro/......a-pastile/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stomacul este cat un pumn. Practic, trebuie sa mananci "un pumn" de mancarelaughing
Altfel nu ma pot exprima, scuzebig grin
Fa mult sport, evita dulciurile, bea multa apa, poti bea ceai verde care e special pentru slabit.
Incearca sa mananci putin si des, decat mult si rarhappy
Nu manca repede, ci mesteca mancarea foarte bine big grin

bafta!

| Kyrie a răspuns:

Mananci de 2 ori pe zi si nu mananci pana te saturi, manaci 3 sferturi maxim din cat poti tu manca (pe romaneste ca sa intelegi)

Mananca masline, cremvusti, lactate deoarece contin proteine si au foarte putine grasimi (proteinele iti dau de asemenea energie si te scapa de foame), bafta tongue

| Maui a răspuns:

Mult sport. Lasa-te de dulciuri.

| suntofata a răspuns:

Poti manca de cate ori vrei pe zi, ce vrei, dar sa nu iti simti stomacul plin. La mine a mers. Am slabit 10 kg in o luna