| AndreeaM1 a întrebat:

Spuneti-mi totul despre decolorarea parului cu zeama de lamaie. Functioneaza? Cum trebuie aplicata?

Răspuns Câştigător
| delightful a răspuns:

In functie lungimea parului, storci cateva lamai si iti aplici zeama pe par cu ce ti-e mai usor. Ai grija sa acoperi cam tot parul. Poti sa amesteci zeama si cu un balsam de par. Din cate stiu rezultatele sunt mai eficiente daca stai la soare in timpul asta. Dupa aceea te speli pe cap si poti sa-ti aplici o masca deoarece zeama de lamaie este destul de acida.

1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Iti poti usca si deteriora parul