| ioanluca a întrebat:

Stie cineva sa mi spuna de ce la un Sony vaio cu windos CE pe el nu imi apare tasta de intrare in bios si nici de boot si cum imi dau seama daca am facut bine un stick bootabil? multumesc

1 răspuns:
| Timofti_Lucian_1987 a răspuns:

Sony Vaio din cate stiu eu nu am mai vazut pe piata romaneasca, iar in ce priveste stickul bootabil trebuie sa ti-l citeasca imediat pc-ul -laptopul, am avut aceiasi problema si eu cu un stick bootabil cu windows 7 ultimate pentru laptop acum l-am facut sa mearga normal, sper ca tia-m fost de ajutor.