| Ancaaa3 a întrebat:

Stie cineva unde se afla magazinul Victoriei?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Langa Politia Capitalei, pe calea victoriei

- Ori vii dinspre CEC de pe cheiul garlii
- Ori vii de la Universitate, treci de Unviersitatea Bucuresti si, mergand inspre directia Cismigiu faci cu stanga la intersectia cu Calea Victoriei, in partea opusa CCA-ului

Este exact unde se intersecteaza Lipscaniul cu Calea Victoriei

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Pentru inceput ai putea sa ne spui si din ce oras... Ca sunt n magazine cu acest nume in Romania

| Ancaaa3 explică (pentru IMC90):

Bucuresti happy

| IMC90 a răspuns (pentru Ancaaa3):

Langa Politia Capitalei, pe calea victoriei

- Ori vii dinspre CEC de pe cheiul garlii
- Ori vii de la Universitate, treci de Unviersitatea Bucuresti si, mergand inspre directia Cismigiu faci cu stanga la intersectia cu Calea Victoriei, in partea opusa CCA-ului

Este exact unde se intersecteaza Lipscaniul cu Calea Victoriei