| BlueEyes a întrebat:

Stiti careva de unde pot descaraca un program care iti arata tot ce ai facut pe calculator? Adica, nici nu stiu cum sa explic atat de bine, am vazut la cineva mai de mult, avea un program unde vedea poze facute ecranului la fiecare secunda sau cam asa ceva. Il vreau si eu! Va rog,

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

SpyBuddy este o aplicatie care inregistreaza toata activitatea calculatorului, putand astfel afla cum este utilizat calculatorul dumneavoastra.
http://download.kappa.ro/action__file/id__2624

3 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Ardamax Keylogger se numeste cel despre care vorbesti tu. ll gasesti pe net insa nu mai tin minte cum trebuie configurat.

| chelutzul a răspuns:

Din cate stiu eu un astfel de program se numese keylogger.Cauta pe google si sigur o sa gasesti

| danco a răspuns:

Sunt sute de programe d'astea pe net. cauta si tu, este vorba de keyloggers