| revelatia2003 a întrebat:

Stiti cumva daca exista o piata en-gros cu produse agroalimentare (telemea bulgareasca, produse afumate) in Bucuresti, sectorul 2?

3 răspunsuri:
| moys a răspuns:

Frate eu am 13 ani si stau in cornetu si am niste capre daca te intereseaza da-mi nu mesaj pe id de mes: moysalex@yahoo.com

| moys a răspuns:

Eu stau in cornetu si am niste capre daca te intereseaza da-mi nu mesaj pe id de mes: moysalex@yahoo.com

| revelatia2003 explică (pentru moys):

Eu am intrebat daca exista cumva o piata de acest profil in sectorul 2... si eu sunt producator, mi-a spus cineva ca ar exista, insa doar atat... as vrea adresa respectiva happy