| unbaiat a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara paysafecard din Bacau? Vreau raspuns de la cineva care a cumparat nu de la cine crede ca stie...

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Paysafecare, este o cartela ''prepaid'' cu care puteti plati pe internet, deci se poate plati cash. Deci este un card pre-platit emis de banca Commerzbanc A. G prin care se face plata prin internet la diferite magazine

| S3bastian a răspuns (pentru REDSQ):

Poti sa cumperi psc si de la terminalele zebrapay... intra pe siteul lor sa vezi toate locatiile. Au cateva terminale si in Bacau.

| unbaiat explică:

Asta o stiu Stefane...eu am intrebat de unde cumpar in bacau nu ce este :) PS-nu mai lua informatii aiurea de pe forumuri ci direct de la sursa http://www.paysafecard.com/ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu cumperi de pe site? Am eu una de 100 lei de vinzare, si una de 25 lei - bonus daca mai cumperi (de pe site) una de minimc 25 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa trec adresa de contact la mesajul anterior (vinzare paysafecard 100) - paul666@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu paysafe card in pitesti stie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazinul se cheama Ponte Market si este langa Starea Civila in Bacau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ...Astazi dupa ce m-am invartit prin tot bacaul am gasit pana la urma chiar in apropierea meawinking, Bdul Unirii inainte de intrarea in autogara pe stanga e un magazin micut, are semnul de la paysafecard pe usa... bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dani-rex, la tic-tac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum toti puteti cumpara PAYSAFECARD de pe http://netpayserv.com/.
Plata se face prin transfer bancar sau Moneybookers.
Codul se primeste pe emailul de Moneybookers de la care s-au primit banii / pe emailul de la Detalii de plata in cazul transferului bancar!

Prin transfer bancar:

100 ron Paysafecard costa 108 ron.
300 ron Paysafecard costa 308 ron.

Prin Moneybookers: ( inclusiv in weekend)

100 ron Paysafecard costa 28 euro.
300 ron Paysafecard costa 76 euro.