| LauraGreeen a întrebat:

Stiti niste statusuri >amuzante?:

Răspuns Câştigător
| bigsy a răspuns:

Peeee sisssttemmmm.laughing
doua puncte paranteza paranteza laughing

funda?

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Calare.pe situatie!

cand e cald judec la rece...berile!

ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut toti filozofi?

singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra...

a gresi este omeneste.dar a da vina pe altcineva este si mai omeneste!

incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc!

| AlexiaClaudia a răspuns:

Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!
Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca misto faci de mine
Fac un loc si pentru tine
si mai era unul...
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua.

| StiuCeSpun a răspuns:

Ma dau cu sania (afara e canicula)
Da'ti un cap uin gura
Nu polua natura, nu scuipa dupa ce su gi ****
sau poti sa pui bancuri la status

| bigsy a răspuns:

Am reusit o data in viata mea sa depasesc un tir de la URSUS. aa. si dupa cica ala. sofesu` ala. cica " merg incet csa face spuma ". iar abia dupa mi-am dat seama ca nu voi fi niciodata un sofer mai bun. sau da. daca ma voi lauda ca am depasit un URS[us]

| Lovelykat a răspuns:

Pai ar fi:"Unde unu nu-i pute la butoiul plin cu bere/Unde-s doi puterea creste si butoiul se opreste""Opriti planeta, vreau sa cobor!"...1. Dragostea eterna dureaza 3 luni.
2. Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi
3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.
5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii Fac cinste plateste vecinu! "
»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
»" Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat
2. viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

| măcheamăăăî a răspuns:

Dau vantu` cu var.sau cv de gen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://statusuri.de-calitate.ro/category/statusuri-amuzante/
hai ca-i buna asta;)