| Quibblo a întrebat:

Ce statusuri de dragoste si unele amuzante stiti?

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm thinking :
-Dragostea e un bazin in care cad doar prostii, dar eu am fost impinsa!
-N`am nimic fara tine.si tot ce e frumos in viata mea e doar din vina ta.
-Indiferent de e ploaie sau e soare. Voi fii langa tine atunci cand te doare!
-Sunt poveşti,sunt cuvinte, sunt multe, şi multe clipe.Sunt versuri, sunt filme.In care te regăseşti tu, pe tine
-Nu te iubesc pentru ceea ce esti ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine.
-Ii cer o raza de lumina.imi pune soarele pe cer.
-Dragostea e ca iarba:o semeni, o creşti şi vine o "vaca" şi strică tot.
-Daca iubirea este raspunsul, puteti sa repetati intrebarea?

| EyeCandy a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ - aici gasesti cate vrei de dragoste;)
http://ymstatus.com/categorii/amuzante.htm - si aici cele amuzante :P

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dragostea e ca o floare, te pis pe ea si creste mare.
-Daca iubirea este raspunsul, puteti sa repetati intrebarea?
-Dragostea e ca iarba:o semeni, o creşti şi vine o "vaca" şi strică tot.
-Acolo unde dragoste nu e, facem!