| biby29 a întrebat:

Stiti vreun site cu exercitii yoga?

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Depinde ce fel de yoga te intereseaza. Gasesti pe youtube filmulete cu hatha yoga. Pe site-ul sahajayoga.ro gasesti inregistrari, cursuri etc. cu sahaja yoga. Prima e unificatoare, de la trup spre spirit. A doua lucreaza mai putin cu trupul.

| florar a răspuns:

Da cautare, dar sunt bune numai pentru informare, pentru a face yoga trebuie un instructor deci du/te pe Goole si cauta, sunt destule

| visatorul78 a răspuns:

Google it

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. da:D. am gasit ceva pentru u --> http://www.abc-of-yoga.com/yogapractice/postures.asp sper sa-ti fie de folos:).

| Guitarlove a răspuns:

Cauta pe youtube. Sigur vei gasi acolo. Daca nu cauta pe www.eva.ro! :-*