| Burdetiu a întrebat:

Sunt pe youtube niste japoinezi care tot isi fac farse intre ei stiu ca erau la biblioteca si era o roata, unul invartea de roata si ce cadea la roata trebuiea sa faca acel on.Cum se numesc su dati-mi un link.

3 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Hm uite ai vreo 10% sanse sa iti spuna cineva ceva despre asta, asa ca nu ai sanse.
De acum incolo aboneazate la cine iti place ce fac pe youtube.
Funda?

| Burdetiu explică (pentru AleXu224):

Dar asta m-a vazut acum 2 ani cand nu aveam cont pe youtube

| AleXu224 a răspuns (pentru Burdetiu):

E rau acum nu mai ai ce sa faci, dar asta e sti cum se zice :
Omul invata din greseli