| p5ych0 a întrebat:

Testul IQ se poate face in orice cabinet psihologic?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Da si depinde. Daca este pe calculator da, ar trebui sa il afli imediat, daca ti-l da pe hartie probabil te va lasa sa astepti cateva minute pana iti da raspunsul. Depinde de la cabinet la cabinet si de la psiholog la psiholog.
Cel mai bine ar fi ca atunci cand te decizi asupra psihologului sa suni si sa intrebi cum se procedeaza in cazul unui test IQ.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Da, se face in orice cabinet psihologic, chiar si in cele scolare, iar rezultatul il aflii in maxim 1 ora sa zicem.

| p5ych0 explică:

Inca o intrebare, rezultatul il aflii imediat ce ai terminat testul?