| MadagasHardwell a întrebat:

Știți cumva unde sa umblu la setări la facebook sa nu apară prietenilor ca e ziua mea?

Răspuns Câştigător
| MisterSTAG a răspuns:

Intrii pe profilul tau, la Despre. In dreapta ai date despre tine(email, data de nastere).Dai la editeaza informatiile denerale si de contact, de sub data da de nastere.In dreapta zilei de nastere/anului/lunei apare Editeaza. Apesi acolo siselectezi Doar eu.Astfel, doar tu vei vedea cand e ziua ta.

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Poti sa o schimbi la o data mai tarzie, iar dupa ce trece ziua ta reala, o schimbi la loc,