| zZzkKk a întrebat:

Salut. Am o problema cu Facebook-ul. Nu ma mai anunta cand e ziua de nastere a prietenilor. Cum pot sa fac sa imi apara din nou acea notificare? Mentionez ca am intrat la setari si toate sunt activate.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probleme tehnice de la ei, acum ei vor sa i schimbe numele din Facebook in Meta, sau poate in Veta laughing naiba sa i ia.Dar din cauza lor numai vezi tu ziua de nastere a prietenilor, nu ai alta solutie decat sa astepti sa repare ei.

| zZzkKk explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am inteles. Inainte imi apareau si le am oprit, insa acum nu mai stiu cum sa le repornesc.