| iulica138 a întrebat:

TPU cum pot pune un videoclip ca sa-l vada toata lumea care intra la canalu meu de YouTube? big grin

Răspuns Câştigător
| catagame a răspuns:

Aaa sau daca vrei ca atunci cand intra cineva pe canalul tau sa vada direct un video dai la trailer (vei gasi casuta asta la interfata canalului) pentru neabonati si alegi un video din lista ta de video-uri

5 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Pai pui Public dupa ce il incarci ("deschis la lume") nu e greu, daca te referi cum pui incarci clipul e mai simplu, in ziua de azi scrie tot in casute trebuie doar sa fi atent!

| catagame a răspuns:

Dai la upload sau incarca (este in dreapta la casuta de cautare) si alegi acolo video-iu respectiv apoi dai nume descriere si sa dai public (vede toata lumea) sau privat (nu va vedea numeni decat tu) si astepti sa se incarce video-ul si gata

| iulica138 explică (pentru catagame):

Auzi..nu prea stiu, poti face un video plss...am dat funda; p

| catagame a răspuns (pentru catagame):

Aaa sau daca vrei ca atunci cand intra cineva pe canalul tau sa vada direct un video dai la trailer (vei gasi casuta asta la interfata canalului) pentru neabonati si alegi un video din lista ta de video-uri

| catagame a răspuns:

Pai despre ce sa fie in video?

| iulica138 explică (pentru catagame):

Am intrat in youtube si am da la chestia aia care ai ziso cu trailerul, dar nu-mi apare ce ai zis tu.....sa faci un video "CUM SA BAGI UN TRAILER"....asta e singura chestie care nu o stiu..help me happy